מתחתנים? דברו איתנו 073-7599869

ביטוח חתונה

מתחתנים? שיהיה בשעה טובה! בין כל ההכנות לחתונה וסגירת הפרטים כמו : אולם האירועים, הטבעות, התקליטן, העיצוב, שמלת הכלה וחליפות החתן, הקייטרינג ועוד חשוב שלא תשכחו את הפרט החשוב ביותר שיש לדאוג לו והוא ביטוח חתונה! אם טרם שמעתם על המושג הזה או שרק לאחרונה נחשפתם אליו, חשוב שתדעו שעל ביטוח חתונה לא מוותרים ולא מקלים ראש. בעקבות שינוים פתאומיים ורבים שחלים בשנים האחרונות בעולם האירועים והחתונות, לרבות אולמות שנסגרים בצורה פתאומית, בעלי אולמות שפשוט נעלמים עם כספי המקדמות של האורחים או אפילו מצב ביטחוני שלא מאפשר קיום של אירוע בזמן כזה או אחר, ועוד מגוון סיבות שבגינן חובה לרכוש ביטוח חתונה מבעוד מעוד.

מהו ביטוח חתונה?

ביטוח חתונה היא בעצם פוליסה המעניקה לכם אחריות מלאה וביטחון בכל מה שנוגע לקיום האירוע האירוע שלכם, היא מגינה עליכם מפני סיכונים שונים שאת חלקם תיארנו מקודם, מפני נזקים כספיים, ועוד. הפוליסה מעניקה כיסוי היקפי מרגע סגירת הלקוחות (אתם) עם בעלי המקום המיועד לחתונה או ספקי השירות השונים ועד לצהרי היום שלמחרת מועד האירוע. הפוליסה מכסה מגוון אפשרויות כגון:כיסוי מפני פציעות/מחלות, פשיטת רגל של מקום או ספק, נזקי מזג אוויר הגורמים לאי ביצוע של אירוע באופן שנקבע, ביטוח כספים, טבעות נישואים, מתנות מהאירוע ועוד.


למי מיועדת פוליסת ביטוח חתונה?

פוליסת ביטוח חתונה מיועדת לזוגות העומדים להינשא ומעוניינים בכיסוי מפני הסיכונים האפשריים ביום חתונתם. זוגות שרוצים להיות בטוחים ורגועים שהם מכוסים ובטוחים מכל נזק כלכלי כזה או אחר. כמו כן, ביטוח חתונה מכסה את אחריותך החוקית כלפי צד ג', בגין נזקי גוף או רכוש שייגרמו לאחד מהאורחים המוזמנים לחתונה לא עלינו. הביטוח מורחב גם לפיצוי בגין מוות או נכות צמיתה שסיבתם הישירה היא תאונה שאירעה בתקופת הביטוח לחתן ו/או לכלה. עכשיו אתם מבינים כמה חשוב לא להקל ראש בנושא ולעשות את המיטב על מנת לקבל את פוליסת החתונה שתתאים לכם באופן אישי.


אודותינו

אצלנו בחברת MAKE MY WED אתם הולכים לחסוך בעלויות בענק, האירוע שלכם הולך להיות הכי מוצלח ומהנה בעזרת ניהול וארגון נכון של צוות ההפקה וההדרכה שלנו, אצלנו תהנו ממגוון הצעות אטרקטיביות ביותר לספקים השונים כגון: שמלות כלה, חליפות חתן, תקליטן, טבעות, אולמות אירועים, צילום והכי חשוב כפי שכבר ציינו אנו מעניקים לכם ביטוח חתונה מלא באחריות מלאה! מעוניינים לקבל מידע נוסף? צרו קשר במספר 1-800-201-101 ונשמח לעזור.