מתחתנים? דברו איתנו 073-7599869

התקליטן הנכון לאירוע שלכם

מי כמוכם יודע, שהמוזיקה עושה את האירוע, אין כמו מוזיקה כדי להפיח חיים, שמחה וקצביות באירוע ולגרום לכולם להגיע לרחבת הריקודים. אז אם כבר סגרתם את אולם האירועים, הקייטרינג המשובח, עיצוב החופה, עמדת האלכוהול ועוד... הגיע הזמן להתפנות לבחירה ששום אירוע לא יהיה שלם בלעדיו - הדי ג'י / התקליטן. איך בוחרים את סגנון המוזיקה הנכון? יותר מכל דבר אחר בחתונה למקצועיות וסגנון הדי ג'י יש השפעה מכרעת על אופי האירוע ועל רמת השמחה, אז כיצד תעשו את הבחירה הנכונה? נשמח לעזור.

המלצות - חשוב מאוד

אם הייתם באירוע או שניים בחייכם סביר להניח ששמעתם מספר תקליטנים שונים, ואולי בחלק מהאירועים ניגשתם לרחבת הריקודים בשמחה ורקדתם עד השעות הקטנות ואולי בחלק מהאירועים נשארתם יותר לשבת, אנחנו ממליצים ללכת על התקליטן שאיתו רקדתם כל הערב, מדוע? כי בסופו של דבר סגנון המוזיקה שהוא שם באירוע, השמחה והכיף שהוא הביא עמו זה מה שגרם לכם לקום ולפזז כל הערב, אז במידה ולקחתם באותו הערב כרטיס ביקור שלו מה טוב, ובמידה ולא תמיד תוכלו לפנות לבעלי האירוע ולבקש המלצה עליו. האירוע שלכם הולך להיות שמח ומיוחד עם התקליטן הנכון! מה השלב הבא? פגישת היכרות פנים מול פנים. בפגישה עליכם לתאם ציפיות כגון התקציב שעומד לרשותכם, סגנון המוזיקה שאתם אוהבים, התאריך, המיקום ועוד... אם התקליטן בפגישת ההיכרות לא מדבר באופן כללי ומציג לכם מגוון דוגמאות מוזיקליות לפי הכיוון שבחרתם סימן שהוא קלט את הראש שלכם ומולכם יושב תקליטן מקצועי ובעל ניסיון.
 
ארגון חתונה ארגון חתונה ארגון חתונה
 

אל תוותרו על חיבור אישי


זה אחד הדברים החשובים ביותר שהולכים לקרות בינכם לבין התקליטן שלכם - החיבור האישי או הכימיה במילים אחרות, חשוב מאוד שתרגישו בנוחות מולו, בפתיחות ובכיף, שתרגישו שהוא מדבר אתכם בגובה העיניים ובנעימות, ושאתם מקבלים את מלוא תשומת לב ממנו. חשוב שתחברו בבעל מקצוע אמין, מהנה, נוח, סימפטי ושהכי חשוב אוהב את עבודתו, כך תוכלו להיות בטוחים ורגועים שהוא ייתן את כל כולו בעמדת הדי ג'י שלו למענכם, בערב האירוע שלכם. אל תוותרו על אירוע לדוגמא ושאלו אותו היכן הוא מתקלט, גשו לאולם האירועים שבו הוא מופיע ופשוט צפו, קלטו את האנרגיה באירוע והסתכלו על רחבת הריקודים זה כבר יסגור לכם את כל הפינות.
 
ארגון חתונה ארגון חתונה ארגון חתונה
 

בחירת המוזיקה


כפי שכבר כולם יודעים יש מספר נקודות באירוע שחשוב להתאים להם את המוזיקה באופן מדויק, לדוגמא בכניסה לחופה נהוג לשים שיר מרגש ואהוב על הזוג, או שיר משמח (הכל נתון לשיקולו של הזוג המתחתן), מוזיקת הרקע בקבלת פנים, המוזיקה ברגע שבירת הכוס, בריקוד הסלואו הראשון, בריקודים עצמם, ברקע המנות המוגשות לשולחן ועוד... אתם בוחרים את סגנון המוזיקה שתרצו בשיתוף פעולה עם התקליטן שלכם, הכינו מראש רשימה של שירים שחשוב לכם שיהיו באירוע ועליהם אתם לא מוכנים לוותר ותנו לתקליטן לעשות את השאר , ביטחו בו - זו העבודה שלו והוא יעשה את המיטב כדי להעניק לכם את השירות הטוב ביותר ודרככם לקבל בשמחה עוד לקוחות. מחפשים תקליטן איכותי ומקצוען? הגעתם למקום הנכון, אנחנו בחברת MY WED נשמח לעמוד לרשותכם ולהמליץ לכם על תקליטנים מומלצים לפי אזור ותקציב. שיהיה במזל טוב!