מתחתנים? דברו איתנו 073-7599869

מי אנחנו?

לקוחות יקרים, חסכו אלפי שקלים! אצלנו בחברת MAKE MY WED אתם הולכים לחסוך בעלויות ההוצאות על ארגון האירוע שלכם ובענק! האירוע שלכם הולך להיות הכי נוצץ, מוצלח ומושקע עם הארגון המקצועי שלנו, עם שיטת המשולש שפותחה ע"י גם הלקוח, גם הספק וגם אנחנו יוצאים מרוצים ונשכרים מתהליך ארגון החתונה שלכם.
ארגון חתונה
אצלנו תקבלו ליווי אישי ויחס חם מרגע ההיכרות ביננו ועד ליום שאחרי האירוע, כמו כן תקבלו את כל המידע הנדרש, הצעות מחיר, ספקים מומלצים, אולמות אירועים בהתאם לתקציבכם, שמלת חתונה, חליפת חתן, טעימות מקדימות חוזה, ביטוח חתונה ועוד... וכל זאת כדי ליצור לכם אירוע מושלם ואיכותי ע"י צוות אמין ומנוסה ולהעניק לכם ארגון חתונה ללא כל טרחה מצדכם.

עם ניסיון של שנים רבות ואלפי זוגות מרוצים אין ספק שתכנון נכון, מנוסה ומיומן חוסך אלפי שקלים בהוצאות החתונה, הגיעו לייעוץ חינם וללא עלות והחליטו בעצמכם. אצלנו ב MAKE MY WED חוסכים כסף, חוסכים זמן, ממליצים לכם רק על ספקים מומלצים בתחום, ומעניקים לכם ביטחון ואחריות מלאה! למידע נוסף וייעוץ אישי חייגו 1-800-201-101 ונשמח לעזור.

אז אם אתם מאורסים ובדרך לחתונה תנו לנו לארגן לכם את האירוע ולחתוך לכם בעלויות בצורה משמעותית! השירות שלנו הוא ללא עלות וניתן לכם בחינם! עם אלפי זוגות מרוצים שכבר עברו אצלנו תהליך של ארגון חתונה אתם יכולים להרגיש ולהיות בטוחים שזו הדרך הנכונה והחדשה לתכנון חתונה במחיר מינמלי וללא פשרות! אצלנו תהנו ממענה אנושי וזמין עבורכם לכל שאלה או ייעוץ מתחילת התהליך והרבה אחרי, משקיפות מלאה וליווי צמוד בבחירת ספקי האירוע, מחיסכון של בין 10-25 שקלים למנה באולם שתבחרו וממאות גני אירועים במחירים שלא תוכלו להאמין! אז הצטרפו לאלפי הלקוחות שכבר נהנו מהשירות שלנו ולא תתחרטו!
 
ארגון חתונה ארגון חתונה ארגון חתונה