גני אירועים אולמות אירועים       גן אירועים בשרון       אולם אירועים מבצעים והנחות       חתונה בים       גן אירועים גלאט       חתונה מיוחדת באווירה אחרת       גן אירועים בשרון       להתחתן בלי הפסד!       אולם אירועים במרכז       גן אירועים בשפלה       גן אירועים במרכז 180 ש"ח       אולם אירועים ברחובות       גן אירועים במרכז       חתונה בהרצליה במחיר 190 ש"ח!       חתונה ביום שישי על חוף הים              חתונה בשרון עם נוף לים       גן אירועים מדהים בשפלה       חתונה בסגנון אחר       חתונה בשישי בערב       אולם אירועים בתל אביב       מסעדה בים לחתונה!       אולם אירועים בצומת כנות       חתונה על הים       בריתה ביום שישי בהרצליה       להקה לחתונה       אולם בפ"ת במחיר 150 ש"ח!       תאריכים אחרונים לחתונה!       גן אירועים מדריך ומבצעים       דיל לחתונה הכל כלול!       חתונה בגן אירועים בחורף       חתונה אותנטית ביפו       חתונה יוקרתית ביפו       רוצים להתחתן בראשון לציון ?        חתונה בדקה ה-90              חתונה בדקה ה 90! למהירי החלטה       חתונה מיוחדת בשרון!       חתונה עם פינוקים!       חתונה של טעמים!       חתונה במחיר 150 ₪!       חתונה משתלמת במחיר 190 ש"ח!       להתחתן בלי הפסד בשרון       גן אירועים מושלב לחודשי לסתיו      


מתחתנים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם
לעצבן את האורחים
ביננו, אתם עושים חתונה רק בגלל שההורים ביקשו אבל אם זו באמת היתה ההחלטה שלכם, הייתם נוסעים לווגאס להתחתן באיזו כנסייה ובכל הכסף שנשאר הייתם עושים מסיבת חוף לחבר"ה עם אלכוהול חופשי, רקדניות בכלובים והופעת אורח של הבלקן-ביט-בוקס.

אתם בטח חושבים שאתם מרכז אירוע החתונה, וכל האורחים באים כדי לשמוח בשמחתכם, אבל האמת היא שלפחות חצי מהאורחים הם האורחים של ההורים שלכם, שכנים, עמיתים לעבודה, קרובים-רחוקים של המשפחה ועוד קצת אנשים שאמאבא היו חייבים להזמין כי לא נעים...

אתם חייבים להסכים, אבל לא חייבים לשתף פעולה... יש מגוון דרכים בהם תוכלו "לעצבן" את האורחים שלכם, לעיתים מספיקה דרך אחת קטנה ולכל אורחי החתונה יעלה מפלס העצבים, מצד שני, אם האורחים חשובים לכם, אז אנא קראו את העצות הנ"ל ותדעו מה לא לעשות כדי לא לעצבן את האורחים שלכם:

- להזמין אותם לחתונה ביום שישי בצהריים באוגוסט, במקום פתוח במישור החוף ההביל או באזור השפלה המשפיל. כך הם יגיעו ויזיעו.
- להזמין אותם לחתונה בהרי ירושלים בערב קר של אוקטובר המאוחר, כדי שיקפאו.כך הם ייזכרו בחתונה שלכם בקור-רוח, אבל לא בקורת רוח.
- לשלוח הזמנה כל-כך מקורית, שצריך לנחש שזאת בכלל הזמנה לחתונה.
- לשלוח את ההזמנות לחתונה ברגע האחרון.
- "לייבש" אותם שעתיים בעמידה, עד שתעמידו את החופה.
- להזמין רב שזוכר מתי להתחיל את טקס החתונה, אבל שוכח לסיים.
- לערוך את החתונה ביום חמישי בערב, בשיא הפקקים, ועד כמה שיותר רחוק מהמרכז.
- להזמין אותם לחתונה במקום נידח, רק משום שאתם אוהבים את המקום הזה במיוחד. אם המקום שכוח אל, אל תתפלאו אם גם חלק מהאורחים ישכחו להגיע אל...!
- לדרבן עשרה דודים שישאו עשרה נאומים ארוכים, לא ברורים ומצ"עממים.
- לסדר מעט מדי מזנונים, כך שהתור בקופת הסופר ביום שישי בצהריים נראה זניח לעומת התור במזנון בחתונה שלכם. אבל האורחים המסכנים כבר שילמו, ועוד מראש- אז למה להעניש?
- לדאוג לכך שסביב שולחנות החתונה ,תהיה הושבה ללא חשיבה: אתם מושיבים את הבוס הנמרץ בן השלושים ליד הדודה הרדומה בת השבעים, את השכנים עם הילד המרגיז ליד הגיס הרווק עם המעי הרגיז, ועוד צירופים מדהימים מסוג זה.
- להזמין בחתונה אוכל שאתם אוהבים, אבל האורחים שונאים. למשל: דגים לתימנים, ארוחה חלבית לארגנטינאים, אוכל ללא תעודת כשרות לדתיים, אוכל מתקתק להודים המכורים לאוכל חריף, אוכל חריף לפולנים המתונים,ריקודים מעורבים בחתונה חרדית ועוד...
- לקבוע את תאריך החתונה בתאריך עגול, למשל:08/08/08. זה מבטיח שכל אורח יקבל לפחות שתי הזמנות לחתונה באותו תאריך, כך שיצטרך לעשות אן-דן-דינו לאיזו חתונה יבחר להגיע.
- לבקש מכל החברים להביא לחתונה את כל הילדים, רצוי תינוקות, עדיף עם עגלות. לרכז את כולם צמוד לרחבת הריקודים, כך שכל זוג שירצה לרקוד, יצטרך לרקוד קודם בין העגלות הצפופות.
- אם יש הרבה תינוקות בין החברים, לעודד את ההורים להביא אותם. לסדר בפינת הישיבה האלטרנטיבית בחתונה גם פינת הנקה. ומי שלא ראה שמחת בית השאיבה, לא ראה שמחה מימיו!
- לא להשמיע אף שיר שיכול להרקיד גם את האורחים המבוגרים, אלא רק טראנס והאוס.
- להושיב את כל המבוגרים צמוד לרחבת הריקודים, ואת הצעירים הכי רחוק מהרחבה.
- להצמיד את הצלם לאורחים בזמן האוכל, כדי שיצלם אותם לועסים.
- לחילופין: לצלם רק את רחבת הריקודים, כך שלדודים לא תהיה אף מזכרת מצולמת מהחתונה.

יש עוד הרבה דרכים לעצבן את האורחים, אבל קיבלתם כאן מבחר לא קטן של עצות. הפעם אנא הימנעו מלהשתמש בהן- ומזל טוב!

האירוע שלנו
כל המבצעים לאירועים.