חתונה בבית כנסת | גני אירועים
 
גני אירועים אולמות אירועים       גן אירועים בשרון       אולם אירועים מבצעים והנחות       חתונה בים       גן אירועים גלאט       חתונה מיוחדת באווירה אחרת       גן אירועים בשרון       להתחתן בלי הפסד!       אולם אירועים במרכז       גן אירועים בשפלה       גן אירועים במרכז 180 ש"ח       אולם אירועים ברחובות       גן אירועים במרכז       חתונה בהרצליה במחיר 190 ש"ח!       חתונה ביום שישי על חוף הים              חתונה בשרון עם נוף לים       גן אירועים מדהים בשפלה       חתונה בסגנון אחר       חתונה בשישי בערב       אולם אירועים בתל אביב       מסעדה בים לחתונה!       אולם אירועים בצומת כנות       חתונה על הים       בריתה ביום שישי בהרצליה       להקה לחתונה       אולם בפ"ת במחיר 150 ש"ח!       תאריכים אחרונים לחתונה!       גן אירועים מדריך ומבצעים       דיל לחתונה הכל כלול!       חתונה בגן אירועים בחורף       חתונה אותנטית ביפו       חתונה יוקרתית ביפו       רוצים להתחתן במאה וחצי?        רגע לפני              חתונה בדקה ה 90! למהירי החלטה       חתונה מיוחדת בשרון!       חתונה עם פינוקים!       חתונה של טעמים!       חתונה במחיר 150 ₪!       חתונה משתלמת במחיר 140 ש"ח!       להתחתן בלי הפסד בשרון       חתונה בטבע       גן אירועים מושלב לחודשי לסתיו       רעיונות לאירוע חברה      

השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:
שם:
טלפון:
דוא"ל:
חתונה בבית כנסת
לא מעט זוגות המתכננים חתונה, חילונים ומסורתיים, בוחרים לערוך אותה דווקא בבית הכנסת, בזכות האווירה המיוחדת שמקנה המקום והמעמד.
היכן ? ההיצע גדול. מבית הכנסת המקומי-שכונתי ועד בתי כנסת מפוארים, אשר ערוכים לחתונות ואף מפרסמים עצמם ככאלה, והכוללים את כל השירותים הנלווים הנדרשים.

חתונה בבית כנסת אינה מתאימה לכל זוג –
למי מתאימה חתונה בבית כנסת ?

חתונה בבית כנסת מתאימה לזוגות שמעדיפים חתונה קטנה או חתונה אחרת ומיוחדת, בהשתתפות קרובי המשפחה המצומצמת, לזוגות אשר נישאים בשנית (פרק ב" המדובר) או לזוגות אשר אין להם את הזמן והכוח לארגון חתונה רגילה וגדולה.

חתונה בבית כנסת יכולה להיות מיוחדת ומרגשת במיוחד, באווירה אינטימית תחגגו את יום נישואיכם בחברתם של הקרובים אליכם באמת, בני משפחה וחברים, זוגות רבים ובעלי ניסיון מעידים כי האווירה של בית הכנסת ותחושת הקדושה של המקום מוסיפות להתרגשות ולחוויה.

ישנם לא מעט בתי כנסת שבסמוך אליהם נמצא אולם שבו אפשר לערוך חתונה לכל דבר, קייטרינג , תקליטן וכל דבר שתרצו, במקרה כזה אתם עורכים את טקס החתונה בבית הכנסת ולאחר מכן הולכים לאולם ומתחילים את החגיגה.
אם התוכנית מזכירה לכם סרט הוליוודי, אין זה במקרה. הנוצרים גם הם נוהגים לערוך את טקס הנישואין בכנסיה ולאחר מכן לחגוג את קבלת הפנים במקום נפרד- בית או אולם מיוחד לחתונות.

ובכל זאת – מדובר בחתונה – הכוללת מוזמנים מעטים יותר או פחות –
מה צריך לבדוק לפני שעורכים חתונה בבית כנסת?

המקום - ראשית, אנו תמיד ממליצים לבדוק יותר מאשר חלופה אחת, כדי למצוא את המקום שבאמת מצא-חן בעיניכם, המציע מחיר הוגן ותמורה משביעת רצון. בביקורכם במקומות כדאי שתבררו מראש היכן תהיה בדיוק החופה והיכן ישהו המזומנים בשעת החופה ולאחריה.

המוזמנים - בחלק מבתי הכנסת קיים אולם קטן שלא מתאים לחתונה גדולה וודאי שאי אפשר לקיים שם מסיבת ריקודים, התאימו את המקום לכמות המוזמנים שלכם.

האוכל – חלק מהמקומות יאפשרו לכם להביא כיבוד קל או קייטרינג שתבחרו והגשת ארוחה בצורת בופה – מזנונים. חלק מבתי הכנסת פועלים באופן שוטף מול חברות הסעדה מקצועיות ומנוסות. הדבר עשוי לחסוך לכם כסף וזמן – החברה מכירה את המקום ואופן ההתנהלות שלו וכמובן שגם להפך.
בחתונה קטנה בבית כנסת נוהגים להציע תפריט "צלחת-מזלג" במזנונים.

התהליך - אם החלטתם לערוך חתונה בבית כנסת יש לתאם עם המקום לפחות כשלושה חודשים לפני היום המיוחל, ולו בכדי לאפשר למקום להתארגן למאורע. השלב הבא הוא כמובן ברבנות – הנפקת תעודת רווקות ופתיחת תיק נישואין במועצה המקומית באזור מגוריכם. לאחר מכן בחרו רב מועדף עליכם – או התייעצו עם בית הכנסת.

מה שנשאר - מילים אלה מופנות לכל מי שמתכנן חתונה קטנה למעשה - מומלץ מאוד לא לוותר על שירותיו של צלם מקצועי. האירוע הסתיים, התקליטן ניגן את השירים האהובים עליכם ועל האורחים שלכם בכישרון רב, האוכל כמובן נגמר וכך למעשה התמונות הם הדבר היחידי שנשאר לכם המנציח את הזיכרונות מיום נישואיכם. ואותם – ילדיכם ונכדיכם וודאי גם ירצו לראות בעתיד...

חתונה בבית כנסת- יכולה להיות אירוע מאוד מיוחד ומרגש ובהחלט מפשטת את התהליך הארוך של ארגון יום החתונה. עם זאת ככל אירוע, כדאי לתכנן ולשים תשומת לב לפרטים הקטנים והחשובים שיכולים לעשות את ההבדל.

מזל טוב!
האירוע שלנו כל המבצעים לאירועים.


האירוע שלנו
מי אנחנו
צור קשר
אירועים
גני אירועים
אולמות אירועים
אירועים עסקיים
אולמות אירועים
מקום לאירוע
גן אירועים בהרצליה
גני אירועים במרכז
גן אירועים יוקרתי
גן אירועים עם בריכה
חתונה
יומן חתונה
ארגון חתונה
להתחתן ולחסוך
קייטרינג לחתונה
בר מצווה
דרשה לבר מצווה
פעילות לילדים
טקס בר מצווה
מסיבת בר מצווה
בריתות
ארגון ברית
פעילויות לבריתות
מקום לברית מילה
גני אירועים לבריתות