גני אירועים אולמות אירועים       גן אירועים בשרון       אולם אירועים מבצעים והנחות       חתונה בים       גן אירועים גלאט       חתונה מיוחדת באווירה אחרת       גן אירועים בשרון       להתחתן בלי הפסד!       אולם אירועים במרכז       גן אירועים בשפלה       גן אירועים במרכז 180 ש"ח       אולם אירועים ברחובות       גן אירועים במרכז       חתונה בהרצליה במחיר 190 ש"ח!       חתונה ביום שישי על חוף הים              חתונה בשרון עם נוף לים       גן אירועים מדהים בשפלה       חתונה בסגנון אחר       חתונה בשישי בערב       אולם אירועים בתל אביב       מסעדה בים לחתונה!       אולם אירועים בצומת כנות       חתונה על הים       בריתה ביום שישי בהרצליה       להקה לחתונה       אולם בפ"ת במחיר 150 ש"ח!       תאריכים אחרונים לחתונה!       גן אירועים מדריך ומבצעים       דיל לחתונה הכל כלול!       חתונה בגן אירועים בחורף       חתונה אותנטית ביפו       חתונה יוקרתית ביפו       רוצים להתחתן בראשון לציון ?        חתונה בדקה ה-90              חתונה בדקה ה 90! למהירי החלטה       חתונה מיוחדת בשרון!       חתונה עם פינוקים!       חתונה של טעמים!       חתונה במחיר 150 ₪!       חתונה משתלמת במחיר 190 ש"ח!       להתחתן בלי הפסד בשרון       גן אירועים מושלב לחודשי לסתיו      


מתחתנים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם
ארגון חתונה לכלה / קורה שוורץ
לפני הערב הגדול, הכל נראה לך מסובך וקשה. למעשה, עם מעט ידע מוקדם, הכל יכול להיות פשוט וקל.
על אף שלא רק לטנגו, אלא גם לחתונה צריך שניים, מתברר שהמשימות של הכלה רבות ומורכבות יותר מאלו של החתן. הייתי אומרת שלבחירת האולם/גן, המוזיקה והצלם נהוג ללכת יחד ולעתים לצרף גם אמהות או אבות. אבל, עם כל השוויון והקדמה, חתן לא יכול לבחור שמלה לכלתו וגם לא להיכנס איתה בזמן שיחתה עם הרבנית. אז אין מה לעשות, בנות, התפקיד שלכן קצת יותר מורכב, אבל עדיין אפשר למלא אותו בכבוד.

כדי להבין את כל מה שיש לעשות, תקדישו נא חמש דקות לקריאת השורות הבאות. בטוחני שזה פשוט הרבה יותר מאשר להתכונן למבחן בספרות או מתמטיקה וגם סיכויי ההצלחה ודאים. העצות מובאות על פי "לוח זמנים" מומלץ שהורכב על פי ניסיונם של אלפי כלות:

- בחירת השמלה צריכה להיעשות כחודשיים לפני החתונה בחורף (חודשים נובמבר עד פברואר) וארבעה חודשים לפני חתונה של קיץ, כדי להבטיח שתשיגו את מה שאתן רוצות, ללא פשרות.
בבחירת השמלה, השתדלו לשלב בין חלום למציאות: אם תמיד חלמת על שמלה נפוחה ומלאת מלמלות, התבונני בראי איך שמלה כזאת מונחת עליך. לפעמים שמלה צמודה או מתרחבת מחמיאה הרבה יותר.
אם אינך סומכת על עצמך לגמרי, תבקשי מאמך, אחותך, גיסתך או חברה טובה שתתלווה אליך, בתנאי שטעמה טוב והיא כנה בתגובותיה.

- כשלושה חודשים לפני החתונה צריך לגשת לרבנות. יש להוציא תעודת רווקות מהישוב שבו את גרה, לפי תעודת הזהות. כדי להוציא תעודה כזאת, את צריכה להביא שני עדים ממין זכר שמכירים אותך כמה שנים (לא קרובי משפחה), שתי תמונות, תעודת לידה ורצוי את אחד ההורים.
לאחר ששניכם הוצאתם תעודות רווקות, כל אחד בעירו, יש לפתוח תיק לנישואין. את התיק אפשר לפתוח בכל אחת משתי הערים בהן אתם מתגוררים או בעיר בה בחרתם להינשא.
כדי לקבוע תאריך סופי לחתונה, את צריכה לפגוש את הרבנית. היא אמורה להסביר לך שמותר להתחתן החל מהיום השנים עשר מתאריך קבלת המחזור. למשל, אם את אמורה להתחתן ביוני ואת צריכה לקבל מחזור ב - 8 ביוני, המחזור אמור להמשך 5 ימים (עד 13 ביוני) ואת צריכה להמתין עוד 7 ימים . זה אומר שאת יכולה להתחתן החל מה - 20 ליוני, אבל לא אחרי ה- 6 ליולי.
כל זה נכון בתנאי שהמחזור שלך סדיר, כל 28 יום. אם לא, כדאי לבקש מרופא מרשם לכדורים שמסדירים את המחזור רק לגבי חודש החתונה, כדי לא לפשל. אגב, הרבה רבניות ממליצות על כך כדי להבטיח שליל הכלולות יעבור בשלום (אך לא בשלווה!).
הרבנית גם תסביר לך כיצד לנהוג בהמשך הנישואין לגבי חיי האישות שלך: מה הם ימי הטהרה, מתי מותר ומתי אסור לקיים יחסים ועוד דברים חשובים.

- כחודש לפני החתונה , כשאת כבר יודעת איך תיראה השמלה, כדאי לקנות נעליים תואמות. רצוי לנעול את הנעל מספר פעמים לפני החתונה, כדי שלא תסבלי מיבלות במשך השעות הארוכות והריקודים של החתונה. אין לך מושג מה נעל לא נוחה יכולה לעשות למצב הרוח שלך בערב שאמור להיות המאושר ביותר בחייך.
אם הרגליים שלך רגישות במיוחד, קחי את זוג הנעליים הנוחות ביותר שיש לך ותצבעי אותן בצבע השמלה או בצבע שתואם לאחד הקישוטים שלך - חגורה, פרחים, למשל. ממילא רוב השמלות ארוכות והנעל לא תככב לא בתמונות ולא בחתונה. חשוב יותר שתהי נינוחה ולא עייפה, מאשר שהנעל תנחת ישירות מהחנות על רחבת הריקודים.

- כחודש לפני החתונה, זה המועד גם לצביעת השיער (אם התכוונת לכך!) ואם זאת הפעם הראשונה. הזמן שנותר עד החתונה עשוי לרפא גירויים של העור או קטסטרופה אחרת.
אם את צובעת בדרך כלל, אז רק שבועיים לפני החתונה עשי זאת, כדי שהצבע יהיה זוהר בלילה החשוב.
בקשי תסרוקת ניסיון ואיפור ניסיון, כדי לדעת אם יש צורך בשינוי או שיפור. יותר ויותר כלות מוותרות על הטיפול שניתן במכונים השונים, משום שהטיפול ניתן שם בצורה המונית ולא מעניקים תשומת לב אינדיבידואלית. כלות רבות מזמינות מאפרת וספר לביתן, ביום החתונה. כך ניתן ליהנות מעוד מספר כמה שעות בבית ולהיות פחות עייפה בערב.
יש גם כלות שמבקשות טיפול ברפלקסולוגיה, בשיאצו, מסאז"ים עם שמנים ארומטיים, הרפיה - בקיצור, כל מה שיכול להפוך את יום החתונה ליום רגוע ומאושר באמת, במקום שזה יהיה מרוץ אינסופי ומעייף בין מכון לקוסמטיקה, למספרה, למלבישה, לאתר צילומים ועוד דברים שאף אחד לא קבע שהם באמת הכרחיים.

- כשלושה ימים לפני החופה, הרבנים מצפים שתלכי למקווה כדי לבוא לחופתך נקייה וטהורה. על אף הסטיגמה שדבקה במקוואות, רובן במצב מצוין: נקיות, מטופחות ומתוחזקות היטב, כמו מלון חמישה כוכבים ונקיות לאין שיעור מרוב הבריכות הציבוריות או הים (בו כולנו טובלים בשמחה).
רצוי להגיע למקווה עם אמא, אחות, חברה או אפילו עם כמה ביחד. לתא את נכנסת לבד או עם מלוות, אם תרצי. את צריכה לבוא ללא תכשיטים, ללא איפור ובלי לקה על הציפורניים. לאחר שתתקלחי ו"תתקרצפי" היטב, תיכנס הבלנית (האשה שעובדת במקווה) ותבקש ממך לטבול שלוש פעמים, כולל הראש והשיער, כשבכל פעם מברכים.
גם לאלה שלא מתכוונות להמשיך ללכת למקווה מדי חודש בחודשו, אני ממליצה מאד לא לוותר על החוויה לפני החופה.

-יום לפני החתונה תכיני תיק עזרה ראשונה ותיק עזרה שניה. ב"עזרה ראשונה" תכללי שני פלסטרים שקופים, כדורים נגד כאב ראש, תרופה שאת צורכת קבוע - אם יש כזאת - וטישוס.
בתיק "עזרה שניה" שימי שני זוגות גרביים רזרביים, חוט ומחט, זוג נעליים רזרביות ונוחות במיוחד. תמני אחות או את אחת האמהות כאחראית על שני התיקים, לאחר שתישבע בשבועת הצופים שלא תרחק ממך במשך כל הערב.

- לאחר שגם המשימות האלה הושלמו, כל מה שנשאר זה לאחל לך שתהיה יפה ותרקדי, ולשניכם הרבה מזל ואושר!

נשמח לסייע לכם בארגון החתונה, מזל טוב!

האירוע שלנו
כל המבצעים לחתונה.