גני אירועים אולמות אירועים       גן אירועים בשרון       אולם אירועים מבצעים והנחות       חתונה בים       גן אירועים גלאט       חתונה מיוחדת באווירה אחרת       גן אירועים בשרון       להתחתן בלי הפסד!       אולם אירועים במרכז       גן אירועים בשפלה       גן אירועים במרכז 180 ש"ח       אולם אירועים ברחובות       גן אירועים במרכז       חתונה בהרצליה במחיר 190 ש"ח!       חתונה ביום שישי על חוף הים              חתונה בשרון עם נוף לים       גן אירועים מדהים בשפלה       חתונה בסגנון אחר       חתונה בשישי בערב       אולם אירועים בתל אביב       מסעדה בים לחתונה!       אולם אירועים בצומת כנות       חתונה על הים       בריתה ביום שישי בהרצליה       להקה לחתונה       אולם בפ"ת במחיר 150 ש"ח!       תאריכים אחרונים לחתונה!       גן אירועים מדריך ומבצעים       דיל לחתונה הכל כלול!       חתונה בגן אירועים בחורף       חתונה אותנטית ביפו       חתונה יוקרתית ביפו       רוצים להתחתן בראשון לציון ?        חתונה בדקה ה-90              חתונה בדקה ה 90! למהירי החלטה       חתונה מיוחדת בשרון!       חתונה עם פינוקים!       חתונה של טעמים!       חתונה במחיר 150 ₪!       חתונה משתלמת במחיר 190 ש"ח!       להתחתן בלי הפסד בשרון       גן אירועים מושלב לחודשי לסתיו      


מתחתנים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם
הולכים לטעימות / רן ביטון
סוף סוף מצאתם את המקום שאהבתם, הדרך לחתונה נראית קצרה מתמיד.
מצאתם את המקום שהסכמתם עליו פה אחד (הפה שלך, הכלה, כמובן..), ועדיין נותר עוד מבחן תוצאה אחד וחשוב בדרך לערב מוצלח --- הטעימות!

אז הנה בשבילכם המתחתנים שבדרך כמה עצות טובות, כדי שתוכלו לבחור בתבונה ובנחת בין הבאס לדניס, בין הפרגית לחזה העוף, בין האנטריקוט לפילה, בין הקרפ לסופלה...

1. את נושא הטעימות יש להסדיר ולדרוש ממקום האירוע עוד בטרם חתמתם על חוזה או השארתם מקדמה. דמיינו לכם מצב שבו השארתם כבר מקדמה וגיליתם למרבה התדהמה שהמנה אמנם נראית טוב על הצלחת, אך טעמה של הצלחת לא שונה מדי מטעמה של המנה...

2. לטעימות מומלץ להזמין את ההורים להתלוות אליכם, גם אם יהיו מקומות שאולי ויציינו שזה לא ממש מקובל אצלם. ההורים יכולים לתת חוות דעת כנה ונוספת לגבי האוכל, להתרשם מהמקום ולסייע לכם בבחירת התפריט. ההורים מכירים היטב את המוזמנים והעדפותיהם, הם היו כבר בלא-מעט אירועים משפחתיים וחברתיים ויודעים מה המשפחה והחברים אוהבים לאכול, חלק לא מבוטל מהמוזמנים. כדאי להקשיב לעצותיהם, להפריד את העיקר מהטפל ולקחת את הכל ברוח טובה.

3. הגעתם עם ההורים לארוחה בת לא מעט מנות – ארוחה לארבעה בחינם. זו אינה סיבה לצבור תיאבון במשך יום שלם רק כדי שתוכלו לאכול 8 מנות, יש סיבה טובה לכך שטעימות נקראות טעימות, מומלץ לאכול משהו קל בצהריים ולטעום מעט מכל דבר, השאירו מקום כדי לבחון את המנות הנוספות, ויש רבות מהן.

4. חישבו תמיד על המוזמנים שלכם, מה טעמם ומה הם אוהבים. הרי ידוע הוא הדבר שבחתונה שלכם הם אלו שיסעדו בעוד שלכם ככל הנראה לא יהיה מספיק זמן לכך.

5. נסו להתרשם מהמלצרים, לבושם, התנהגותם ומקצועיותם. נסו לשאול לגבי המנות ולקבל מהם הסברים מפורטים, האורחים שלכם הרי יעשו את אותו הדבר.

6. רעיון נפלא לרענון החיך ופתיחת התיאבון, לכם בטעימות וגם לאורחים שלכם בזמן האירוע, הוא סורבה קר. רבים המקומות שמציעים זאת כחלק מהתפריט, בין מנה למנה, במידה ולא קיים בתפריט – בררו האם ניתן לשלב בכל זאת.

7. ולסיום, בקשו לבקר במטבח ולראות היכן מתבשלים המטעמים. תוכלו להתרשם מהטריות, אופן ההכנה ורמת הניקיון החשובה כל כך, גם אם אינכם פקחים מטעם משרד הבריאות.


מזל טוב ובתיאבון!

האירוע שלנו
כל המבצעים לאירועים.